hastane-zemin-kaplama[1]

ÖNGÜL KARO 1996 yılında Isparta’da kurulmuştur. Karo üretiplakaaweb2mi ve uygulamaları ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Son 10 yılda sektörde kendi alanında hızla zirveye tırmanan firmamız, TSE ve CE Avrupa standartlarında üretim gücüne sahiptir. Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesisimizde, üretim hızımız sürekli güncellenmektedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

 

VİZYONUMUZ:

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli işler ile sektörde her zaman aranan marka olmaktır.

MİSYONUMUZ:

Dayanıklı, Ekonomik, Yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile estetik işlere imza atmaktır. Görüşleriniz rotamızı çizmekte ve sürekli gelişen bir şirket profili sunmaktır.

 

Öngül Karo fabrikası 2000m2 si kapalı alan olmak üzere 5000m2 lik bir alanda kurulmuştur. TSE – CE standartlarında üretim yapan entegre tesislere sahiptir;

– Yer Döşeme Hattı,

– Prekast eleman Hattı,

– Basamak İmalat Hattı,

– Kür ( Buhar ) Odası,

– Labaratuvar ve Ar-Ge,

– Yönetim binası,

– Yemekhane,

– Depo,

– Paketleme & Yükleme Alanı,

– Arıtma (Filtre Bez)

bölümlerinden oluşmaktadır.IMG_20150413_133905

Öngül Karo tesisinde üretimi yapılan tüm ürünler, Türk Standartları Enstitüsü TSE – CE standartlarına uygun olarak üretilir. Labaratuvarımızda gerekli tüm testlere tabi tutulan ürünlerimiz en zorlu şartlarda dahi güvenle kullanılabilir. Isı farkları ve su etkisi test edilerek yıllar sonra bile özelliğini korumakta olduğu deneyler ile ortaya konmuştur. Her türlü iklim koşulunda güvenle kullanılabilir. Kolay kolay çizilmeyen ve aşınmaya karşı son derece dirençli olan ürünlerimizin kalitesi estetikle ve konforla birlikte, iç ve dış mekanlarda uzun yıllar boyunca devam eder. Ar-Ge faaliyetleri ile yeni hammeddelerden farklı ihtiyaçlara yönelik ürünleri üretmek için sürekli bir araştırma ve geliştirme devam etmektedir. Bilimsel araştırmaları sürekli takip etmekte ve dünyadaki gelişmeleri göz ardı etmeden sürekli yatırım yapılmaktadır. Çevre konusunda doğal bir bilinç içerisinde, hammaddelerden, üretim aşamasına kadar çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

hakkimizda1

ÖNGÜL İNŞAAT MALZEMESİ VE İNŞAT YUR. TEKS. GIDA SAN. VE NAKLİYE TİC. LTD. ŞTİ.
YETKİLİ : AHMET ÖNGÜL
KAYITLI SERMAYE : 250,000.00 TL